В садочку "Росинка" пройшло свято випуску дітей до школи

Сьогодні в ясла – садку «Росинка» (завідувач Пруненко О.В.) відбулось урочисте свято випуску дітей старшого дошкільного віку до школи «Крок до зірок - 2019». Під час свята маленькі випускники показали присутнім віртуозне виконання пісень, віршів, танців та пообіцяли ніколи не забувати своїх вихователів та друзів. Багато теплих слів було сказано в цей день на адресу випускників та їх батьків, адміністрації та усім працівникам закладу, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо щирих, розумних, а найголовніше - здорових дітей, дітей зі своїми мріями й уподобаннями. Усі присутні на святі бажали діткам щасливої дороги в доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах та гарного навчання в школі. Швидко й непомітно минають свята, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам – терпіння й мудрості!

Семінар практикум «Мова рідна, слово рідне»

Безпека дітей в дошкільному закладі

На проблему безпеки дітей не може бути іншого погляду, як на проблему гостру, важливу, що вимагає чітких, скоординованих дій освітян, батьків, працівників різних служб і відомств. На жаль, щорічна статистика показує зростання числа подій, в яких страждають діти. Це  пожежі в житлових будинках; аварії на дорогах; пригоди з дітьми в дома, на вулиці, в освітніх установах. Саме тому, основним пріоритетом в роботі нашого дошкільного закладу є охорона життя та здоров’я дітей, організація їх безпечної життєдіяльності та навчання дітей основам безпеки життєдіяльності.Але, як показує практика, абсолютної безпеки не буває, тому необхідно постійно навчатися і дорослим і дітям.Двічі на навчальний рік в дошкільному закладі організовуються «Тижні безпеки», в ході яких проводиться протипожежне об’єктове тренування.

«Розвиток логічного мислення дошкільника за допомогою ЕОР»

Даний електронний матеріал призначений для розширення знань педагогів з логічно-електронних ігор, як засобом пізнавального розвитку. Є додатком при проведенні занять.

https://drive.google.com/open?id=1vxdLlDDJXY9KVaba14uwBgOC04toj3CF

Виставка ППД "Освіта Монастирищини-2019"

Щороку вихователі днз беруть активну участь у міському  етапі виставки – ярмарку педагогічних ідей та технологій. Цьогоріч вихователь Бордюжа Мая Аксентівна підготувала роботу на тему "Ігрова діяльність, як засіб соціалізації." В роботі розкриті механізми соціальної адаптації дитини в суспільстві через ігрову діяльність творчого характеру; на основі практичного педагогічного досвіду, надані найбільш ефективні методи та прийоми виховання соціальної активності дітей в різновіковій групі; розглянуто умови для вільного творчого розгортання ігрової діяльності дітей з використанням сучасних технологій; порушені характерні проблеми, які виникають у різновіковій групі та шляхи їх розв’язання, у спілкуванні та взаємодії розвитку соціальної чутливості дитини; надано інформацію про використання ігор для розвитку соціалізації. Рекомендовано для вихователів різновікових груп.

 

 

Весняне свято 8 березня.

Святкування Міжнародного жіночого дня - відбулося традиційно в нашому дошкільному навчальному закладі! В цей день вихованці вітали всіх жінок з весняним святом, присвячуючи їм пісні, вірші, хореографічні номери, даруючи хороший настій.

1 березня 2019 року «Всеукраїнського заняття доброти»

1 березня 2019 року вихованці дошкільного навчального закладу долучилися до проведення «Всеукраїнського заняття доброти» на тему: «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин». На заняттях діти разом з вихователем познайомились з професіями людей, які доглядають тварин(ветеринар, кінолог); закріпити знання про особливості догляду за котами та собаками,умови їх існування; формувати навички поведінки при зустрічі з безпритульними та домашніми тваринами на вулиці; розвивати пізнавальну та творчу активність, уяву,логічне мислення; поповнити словниковий запас дітей словами: адресник, притулок для тварин, кінолог, ветеринар, ветеринарна клініка; виховувати чуйне, гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Будь обережним малюк!

ПЛАН

проведення «Тижня безпеки життєдіяльності в зимку» в  ДНЗ"Росинка" під гаслом-

«Будь обережним малюк!»

З 21 по 25 січня в закладі дошкільної освіти  «Росинка» пройде тематичний Тиждень безпеки.

 

Завдання проекту:- Життя дається людині тільки раз. Щоб його прожити гідно і щасливо, треба його зберегти. Наше завдання – підготувати дитину до майбутнього життя. До зустрічі з різними ситуаціями. Всі ми прагнемо забезпечити своїм дітям щасливе дитинство. Щасливе – означає безтурботне, цікаве, радісне, але найголовніше – безпечне. А найважливішою умовою безпеки маляти є прищеплення йому з самого раннього віку необхідних знань про безпечну поведінку.

-Під час проведення "Тижня знань з безпеки життєдіяльності" навчальні заняття збагачуються сюжетно-ігровим змістом (групові ігри, виконання вправ загального характеру, ігри драматизації з музичним супроводом тощо).

 

Для малят, які тільки починають жити, ці перші знання про безпеку можуть стати надійним фундаментом, на якому повинен будуватися світогляд особистості, готової дожиття в безпечному світі. Хотілося б сподіватися, що набуті дітьми навички в реальному житті ніколи не стануть їм у нагоді!

 

Головна мета:формувати у свідомості дітей відчуття особистої та колективної безпеки, навичок розуміння та оцінки небезпеки; безпечної поведінки вдома, на вулиці, у повсякденному житті. Поліпшити якість освітньої роботи з питань безпеки та захисту здоров’я дітей від негативних впливів довкілля, вдосконалити теоретичні знання і практичні навички педагогів, пропагувати здоровий спосіб життя серед педагогів, дітей та їх батьків. 

 

  План проведення тижня безпеки 

 

ПОНЕДІЛОК – Зимонька прийшла хуртовину принесла

 

Програмовий зміст: систематизувати знання дітей про зимові явища:  хуртовину, метелицю, завірюху і ожеледицю, про дитячі розваги взимку, про правила поведінки на вулиці взимку; збагачувати словник дітей словами, які позначають різні зимові явища, розвивати зв'язне мовлення, вживаючи різні типи речень; вчити дітей елементарним правилам надання першої допомоги собі та своїм товаришам при трамвах; виховувати у дітей бажання допомагати тим, хто потрапив у біду, співпереживання.

 

ВІВТОРОК – Будь обережним взимку!

 

Програмовий зміст: Вчити розуміти та пам'ятати основні правила обережності взимку - що надіти шапку, рукавички і застібатися потрібно, не виходячи з дому, щоб холодне повітря не проникало під одяг. Не можна їсти сніг і гризти бурульки, торкатися до металу. Кататися на ковзанах, лижах можна тільки в спеціально відведених для цього місцях. Кататися на санках стоячи не можна! І не можна кататися з гірок, які розташовані поряд з дорогою! Поводитися на гірці потрібно акуратно і дисципліновано, не штовхатися. Небезпечно прив'язувати санки один до одного. При грі в сніжки потрібно пам'ятати, що кидати в обличчя не можна, і взагалі кидати треба не з силою! І не дозволяйте дітям будувати глибокі сніжні тунелі, які можуть обвалитися!

 

СЕРЕДА – Подорож у місто небезпек

Програмовий зміст: ознайомити дітей з правилами безпечної поведінки під час новорічних та різдвяних свят, на вулицях міста, у транспорті, під час зустрічі із незнайомими людьми; привернути увагу до небезпечних ситуацій, що можуть, виникнути; нагадати про необхідність дбайливого ставлення до свого здоров'я і життя.

 

ЧЕТВЕР – Телефонний довідник безпеки

 

Програмовий зміст: Ознайомити дітей з телефонним апаратом, його будовою, правилами користування та історією його виникнення; Навчити дітей практично користуватися телефонним апаратом (телефонувати друзям, своїм рідним, сусідам тощо). Розвивати у дітей пам'ять та мислення; Виховувати культуру спілкування.

 

П'ЯТНИЦЯ – Ліки - друзі чи вороги

 

Програмовий зміст: дати дітям елементарні уявлення про ліки, користь, яку вони приносять, як допомагають боротися зі шкідливими мікробами, що проникли в організм; застерегти від небезпеки, що пов’язана з неправильним вживанням ліків; формувати навички особистої гігієни з метою запобігання різним хворобам.

З Новим роком малята.

21 грудня до ДНЗ “РОСИНКА” завітали новорічні гості, які подарували діткам масу чудових емоцій та посмішок. Малеча відчувала неймовірну святкову атмосферу, із захопленням дивилися концертну програму, та сама брала в ній участь. Дітлахи показали свої вміння співати, танцювати та декламувати вірші. Отримали чудові подарунки від довгоочікуваних Діда Мороза та Снігурки.

Свято Миколая.

 У нас сьогодні свято, завітав святий Миколай з подарунками в гості. Колектив дошкільного закладу щиро вдячний за підтримку та подарунки депутату сільської ради Огороднику Сергію Володимировичу.

З днем народження - Росинка

35 років тому маленькі дитячі рученята вперше відчинили двері новозбудованого дошкільного навчального закладу  «Росинка». Відтоді тут виховалося не одне покоління села Сатанівка. Колишні випускники приводять сюди своїх діток, а дехто, можливо, і внуків. Багато змін відбулося у стінах дитсадка за ці роки. Заклад усе більше розквітає та розвивається. Незмінними лишаються лише тепло й доброта, з якими щоранку зустрічають маленьких вихованців працівники дитсадка.. То ж нехай дошкільний заклад переживе ще не одну славну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено за ці роки, будуть справжнім «скарбом» для наступних поколінь педагогів і вихованців»

 

Участь у вебінарі.

certificate (4).jpeg
JPG Image 535.3 KB
certificate (2).jpeg
JPG Image 538.0 KB
certificate.jpeg
JPG Image 534.7 KB

День козацтва.

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. У цей же день відзначається День українського козацтва та День захисника України. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї. Свято у садочку не залишило нікого байдужим, адже діти проявили себе не лише у змаганнях, але і розповідали приказки про козаків, вірші про рідний край, показали свій бойовий дух, проявили свої здібності та таланти.

День здоров’я в дитячому садку

Щомісяця у кожній віковій групі організовують День здоров’я.
Його мета - охопити усіх дітей групи різними формами фізичного виховання протягом дня, активізувати оздоровчу роботу на свіжому повітрі. Зміст роботи визначається можливостями вихователя та бажанням дітей.

Гра є потребою кожної здорової дитини, вона дарує малюкам радість і втіху, розвиває здатність усвідомлювати свої дії та вчинки. Саме рухлива гра має багато переваг для всебічного розвитку дитини.

День прапора в ДНЗ

23 серпня 2018 року Україна відзначає День державного прапора. З цієї нагоди в ДНЗ було проведено святкування в якому взяли участь і діти  нашого закладу

Рідна наша Україно! Земле люба і єдина, Тут Тарасові стежки, соловʼїнії пісні, Тут калина і верба, тут і радість і журба, Ніжне материнське слово і така чудова мова. 

Україно величава!            

Ти для нас – єдиний дім Волелюбна ти держава, Розквітай на радість всім!

 

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ГРОМАДСЬКОСТІ!

У зв’язку з відпустками працівників закладу та ремонтом ДНЗ  тимчасово призупинено робота закладу з 15.06.2018 року до 20.08.2018 року. 

Адміністрація ДНЗ перепрошує учасників освітнього процесу за тимчасові незручності.

Підстава: рішення сесії Сатанівської сільської ради №17-3/VII від 13 червня 2018р. “Про тимчасового призупинення роботи ДНЗ ”

Директор ДНЗ  О.В.Пруненко

День захисту дітей - квест " Знайти символ України."

Дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків. Нехай оточуюче викликає у дітлахів тільки позитивні емоції, сльози капають тільки від сміху, а всі негаразди хай проходять повз наших малюків.
1 червня в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей. Кожного року, в цей чудовий день, колектив  ДНЗ «Росинка» приготували для своїх вихованців цікавий сюрприз.

Щасливої дороги, випускники 2018

Незвичний випускний, у дусі «Оскар», днями організували наставники для 14 старших вихованців Сатанівського ДНЗ. У актовому залі закладу, чудово прикрашеному, зібралися батьки, родичі та друзі маленьких випускників, аби разом з ними відсвяткувати останній день навчання у садочку.

Того дня у дитячому закладі було неабияк весело та жваво. Родзинкою свята став продемонстрований глядачам раніше відзнятий фільм, де головними героями були  випускники, які дякували працівникам садочка.

Звіт про проведення Тижня знань з безпеки дитини в ДНЗ (ясла-садок) «Росинка»

З 14 по 18 травня 2018 року в ДНЗ (ясла-садок) «Росинка»» проходить Тиждень знань з  безпеки дитини. 
З метою профілактичної роботи з дітьми та їх батьками щодо попередження травматизму, поважного ставлення до безпеки людини; формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя гармонізованих з природними , технічними та соціальними чинниками, усвідомлення необхідності вироблення правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, під час трудової діяльності чи у соціальному середовищі.

 

Участь у вебінарі.

certificate.jpeg
JPG Image 535.4 KB

Прогулянка до весняного лісу

17 квітня молодша група ДНЗ Росинка здійснила цікаву та веселу прогулянку до весняного лісу.

Районне методичне об'єднання різновікових груп

21 березня 2018 року на виконання районного графіку методичних обєднань в Дошкільному навчальному закладі ( ясла-садок) « Росинка» Сатанівської сільської ради  було проведено, керівником методобєднання різновікових груп Пруненко О.В., районне методичне обєднання на тему: «Використання педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського в умовах модернізації дошкільної освіти в рамках змісту Базового компонента дошкільної освіти». Цей захід відбувся в  рамках присвячення 100-річчя великому педагогу В.О. Сухомлинському.

 

Василь Сухомлинський у своїх роздумах про завдання педагогів зауважив: «Наша праця – формування людини, і це покладає на нас особливу відповідальність, яку ні з чим не зіставити». У дитячому садочку закладається фундамент, і його міцність залежить від майстерності вихователя, його бажання допомогти дитині вирости і стати особистістю.   Тому, мета даного заходу  – розширити знання та формувати у педагогів усвідомлення значимості проблеми, необхідності впровадження педагогічних ідей у навчально-виховний процес.

 

Пруненко О.В. ознайомила присутніх педагогів з конкретними формами, методами, принципами роботи, врахування яких дасть змогу зацікавити дітей, стимулювати їхню пізнавальну активність.

 

Коломієць А.П. провела заняття з розвитку мовлення дітей старшої різновікової групи з використанням казок В.О. Сухомлинського на тему: « Покинуте кошеня».

 

 Під час проведення педагогічного третінгу Пруненко О.В.   використала  інтерактивні ігри з педагогами: «Відкритий мікрофон: Про педагогічну діяльність і теоретичну спадщину В. Сухомлинського», «Визнач моральні норми до казкових творів», дискусію про основні принципи у системі поглядів та гуманістичні принципи педагогіки В. Сухомлинського. Кожен педагог мав змогу розкрити питання, поділитися враженнями від прочитаних творів В. Сухомлинського.

 

"День здоров'я" 22.02.2018

День здоров'я у нашому закладі – це день відпочинку, день ігор, день розваг. Його призначення – сприяти оздоровленню дітей, формуванню потреби у щоденних заняттях фізичними вправами, оптимізації рухової підготовленості дітей дошкільного віку.

Проектна діяльність : « Зимові добрі справи» .

У сучасних умовах проблема екологічного виховання дошкільнят набуває особливої гостроти і актуальності. Саме в період дошкільного дитинства відбувається формування почав екологічної культури. Тому дуже важливо розбудити в дітях інтерес до живої природи, виховувати любов до неї, навчити берегти навколишній світ.

Зимовий час - це не тільки веселі свята, жваве катання з гірок, відчайдушна гра в сніжки, але і міцні морози з пронизливим вітром. У холодну пору року перед зимуючими птахами постають життєво важливі питання: як прогодуватися. Доступної їжі стає значно менше, але потреба в ній зростає. Іноді природний корм стає практично недоступним, тому багато птахи не можуть пережити зиму і гинуть. Наше завдання - познайомити дітей з птахами, зимуючими у нашій місцевості, за їх видами та особливостями; навчити піклуватися про птахів, допомагати їм у холодний зимовий час. Тому саме в нашому садочку , вихователі вирішили провести екологічний проект « Зимові добрі справи». Діти  змайстрували годівнички для птахів. Під час заняття « Смачне печиво для синички »  виготовили із різноманітного насіння печиво. Котре повісили  на гілля дерев. Із сушених фруктів та овочів зробили намисто. Птахи із задоволення ласували смаколиками, а діти мали змогу спостерігати за ними та пишатися своїми вчинками.

 

 

Наш новорічний ранок молодша група

Дітлахи з нетерпінням чекають новорічний ранок в дитячому садку, молодша група чекає зустріч з улюбленими казковими персонажами. Для малюків особливо приємно готувати свято, адже для багатьох з них це буде перший Новий рік в компанії своїх друзів в садку, перша зустріч з Дідом Морозом, якого вони так часто бачили на картинці.

Новорічний ранок старша група

Новий рік для дітей - це очікування дива, казки і бажань. Вони стають ближчими і реальними, коли вміємо створювати і дарувати свято маленьким мрійникам. Лісова чепурна зелена красуня, справжній Дід Мороз - головні символи, яких очікують завжди з особливою теплотою. Хлопчики і дівчата органічно вписувалися у маскарадні костюми уюблених відомих персонажів і пухнастих звірят. Дід Мороз любить римовані рядки з дитячих вуст, і дітлахи про це добре знають. Веселі ігрові забави та конкурси ще більше підбадьорювали жваву малечу. Перешкоди і бар'єри долались завзято і наполегливо. І перемагала дружба.

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма №2д, №2м) за III квартал 2017 року

Изображение.jpg
JPG Image 368.8 KB
Изображение 001.jpg
JPG Image 391.1 KB

Знайомство дітей старшої групи із майбутньою першою вчителькою.

 З нетерпінням чекали вихованці старшої групи цього дня (16.11.17), адже  вони потрапили у справжню «країну знань» — Сатанівську ЗОШ . І ось цей день настав.

    «Веселий дзвінок» покликав дітей на імпровізований перший урок. На якусь мить вони стали першокласниками. Сидячи у класі за справжніми шкільними партами, вони уважно слухали, свою майбутню першу вчительку, Коник Валентину Ілларіонівну. Позмагалися у спритності у справжній спортивній залі. З сяючими обличчями ділилися своїми враженнями з однолітками та батьками майбутні першокласники. 

Відбувся районний семінар директорів закладів дошкільної освіти.

Відповідно до графіка проведення заходів для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти, 25 жовтня 2017 року на базі ЗДО «Росинка» Сатанівської сільської ради було проведено семінар для директорів на тему: «Сучасний керівник: шлях до майстерності й успіху».

Керівник закладу «Росинка» Олена Пруненко презентувала доповідь «Електронний документообіг та хмарні технології в управлінні закладом дошкільної освіти», ознайомила з новітніми інформаційно-комунікаційними технологіями, що підвищують ефективність управління освітнім процесом.

Нормативно-правову базу дошкільної освіти у своїй презентації «Теоретичні основи організації документообігу в Україні» представила Римма Іванчук, керівник методичного об’єднання директорів закладів дошкільної освіти.

Перевірити рівень поінформованості та здобутих практичних навичок допомогла анонімна анкета для керівників.

Людмила Мандрик, методист ЗДО «Усмішка» поділилась досвідом методичної роботи у закладі».

Учасниками семінару було створено колаж «Портрет сучасного директора».

Для впровадження отриманих знань в практику роботи, учасники семінару отримали практичні рекомендації.

Екскурсія до шкільної бібліотеки

Щорічно та традиційно, на передодні свята бібліотекаря, малята дошкільного навчального закладу « Росинка» Сатанівської сільської ради,  проводять екскурсію до бібліотеки. Цього року, шкільний бібліотекар Гук Тетяна Володимирівна познайомила дітей з книжковим фондом бібліотеки, діти дізналися, які бувають книги, познайомилися з правилами користування бібліотекою і бібліотечною книгою. Малюки дізналися, що КНИГИ – саме дивне винахід людства. Про те, що «підручники і книги плачуть, коли до них відносяться необережно». В ході екскурсії дітей більше зацікавили різні енциклопедичні видання, які отримані нещодавно в бібліотеці. Вони з великим інтересом і цікавістю розглядали їх, ділилися один з одним враженнями, а хтось навіть намагався читати їх. В кінці екскурсії дітям була запропонована вікторина, з якої вони успішно впоралися. По закінченню діти привітали з наступаючим святом Тетяну Володимирівну. Діти в захваті та із гарним враженням залишали екскурсію .

Свято золотої осені у ДНЗ "Росинка

 12 жовтня у дитячому садку   пройшло свято золотої осені. Це свято проводиться в дитячому садку щороку, проходить воно дуже цікаво і весело.Під час свята у дітей був піднесений, позитивний настрій. Вони активно приймали участь в хороводах, іграх, розповідали вірші, співали пісні, перевтілювались в різних героїв казок, розігруючи їх, як маленькі актори.

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

В рамках місячника безпеки дорожнього руху « Увага! Діти на дорозі», з метою підвищення інформованості дітей про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму, з 18.09. по 22.09. 2017 р. у ДНЗ «Росинка» Сатанівської сільської ради     був проведений«ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ».

Випуск у дитячому садку.

Ось і підійшла до кінця радість перебування в нашому садочку. 30 травня свій випускний бал провела старша група. Діти та писутні гості отримали задоволення від урочистого дійства. Завідувач садочка вручила дипломи випукника садка та побажала всього найкращого в майбутньому. 

Про небезпеку дбаємо, правила пожежні знаємо.

Робота з безпеки життєдіяльності дитини планується в нашому  днз «РОСИНКА» на весь календарний рік за такими розділами: ознайомлення дошкільнят з пожежною безпекою, правилами дорожнього руху, безпекою в побуті, поведінка з незнайомими людьми, безпека в природі.

У зв’язку з воєнними діями на сході нашої країни нині, навіть, на мирних територіях, стали з’являтися зброя та боєприпаси. Це становить величезну небезпеку для всіх людей, а особливо для дітей. Оскільки зброя завжди викликає в них великий інтерес. Тому наше нагальне завдання – інформувати дітей про можливі небезпеки, пояснювати, як їх уникнути. Необхідно пам’ятати вислів «Зброя – не іграшка, а страшна загроза життю».

Двічі на рік, в жовтні та квітні, проводимо «Тижні безпеки дитини». З метою поліпшення якості організаторської, практичної і навчально­виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки, захисту життя і норм поведінки в надзвичайних ситуація у днз  був проведений «Тиждень безпеки дитини».

Проводились різні форми роботи з залученням дітей: заняття, ігрова діяльність, театралізована діяльність, спостереження, конкурси, бесіди, екскурсії, читання художньої літератури, творча діяльність дітей. Це заняття на тему «Хай дитина знає кожна – жартувать з вогнем не можна», «Обережно дорога», заняття­гра «Як від лиха вберегтися», бесіди на тему «Як поводитися на вулиці з незнайомими людьми?», «Як зберегти свій будинок від пожежі?», інсценування казки «Кицькин дім».

Вітаємо З новим роком

Запрошуємо на новорічні свята

Районне методичне об’єднання музичних керівників.

Відповідно до графіка  проведення методичних заходів  на 2016-2017н.р., 

2 листопада 2016 р. відбувся семінар для музичних керівників дошкільних навчальних закладів з проблеми: «Нові підходи до організації роботи дітей на музичному занятті».

Семінар був проведений на базі дошкільного навчального закладу  «Росинка» Сатанівської сільської ради.

 Музичні керівники переглянули музичне заняття на яких діти творчо опановували різні види музичної діяльності: співи, музично-ритмічні рухи, гру на дитячих музичних інструментах, музично-дидактичні ігри тощо.

Заняття показала музичний керівник закладу Бирко Інеса Олександрівна на тему: Використання музичних інструментів у роботі з дітьми на заняттях « Подорож в країну музичних інструментів».

Семінар організувала та провела, керівник – Пруненко Олена Володимирівна.

Під час проведення круглого столу учасники мали можливість поділитись власним досвідом з організації музично-творчої діяльності дітей дошкільного віку.

 

В ході семінару музичні керівники дошкільних навчальних закладів з’ясували теоретичні, методичні та практичні засади музичного виховання й розвитку дітей, а також особливості сучасних підходів до музичної діяльності дошкільнят. Отримали інструкції по виготовленню власноруч музичних інструментів.

Екскурсія на СЛА-ЗПСМ

18.10.16. була проведена цікава, пізнавальна екскурсіяна в сільську лікарську амбулаторію- загальної практики сімейної медицини  с. Сатанівка з цілью знайомства дітей з роботою працівників.

Свято Осені та веселий ярмарок в садку.

Ось і настала золота осінь. Як же гарно навкруги! Дерева стоять ошатні, в золотому, а подекуди і в багряному наряді. Хочеться радіти і співати від цієї краси! Ось і в нашому садочку 13 жовтня відбулося «Свято осені», в якому взяли участь діти молодших, старших груп! Дітки порадували присутніх піснями та хороводами про осінь, розповідали вірші. Свою танцювальну майстерність діти показали в танцях. Свято пройшло в гарному настрої, в доброзичливій обстановці супроводжувалося бурхливими аплодисментами. Підготували та провели свято музичний керівник та вихователі  груп.Чарівна атмосфера свята не залишила байдужим а ні жодного гостя, а ні жодного винуватця дійства.

Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками, а на заверешення вона усіх почастувала своїми дарами - яблучками та грушами.

«Подорож сторінками  Тижня дошкілля»

Вже котре 27 вересня 2016 році у дошкільному  навчальному закладі   « Росинка»  Сатанівської сільської ради святкується  свято до Дня дошкілля. Під час свята діти та батьки вихованців щиро вітають дошкільних працівників та ветеранів. Бажають їм натхнення, наполегливості і цілеспрямованості в роботі, злагоди і благополуччя в родині, здоров`я, оптимізму, мудрості у житті, добра, надії й любові в серці!

День знань

01.09.2016 - завжди довгоочікуване свято в дошкільному закладі . День , який нікого не залишає байдужим .В нашому дитячому садочку "Росинка" відбулося свято , присвячене початку навчального року. Після довгої розлуки і літніх розваг діти знову зустрілися зі своїми друзями та педагогами. Всі виросли , засмагли , відпочили і прийшли в свій  рідний садочок.  Адже в  цей день наш колектив влаштував для вихованців чудове і прекрасне свято , яке пройшло в першій половині дня  на свіжому  повітрі. Дітей  чекали незвичайні пригоди з відгадуванням загадок , іграми й танцями . 

Обласне фольклорне свято автентичного та народного співу "Маріїні скарби"

11 червня,2016 року відбулося Обласне фольклорне свято автентичного та народного співу “МАРІЇНІ СКАРБИ”. 

     На центральній площі міста, біля районного будинку культури, в честь Марії Федорівни Шандри,  з нагоди її ювілею зібралися усі працівники культури району та сусідніх районів, представлялися виставки робіт умільців народно - прикладного мистецтва. Неоминув і наш дошкільний заклад такого свята . 

День сміху

9 червня в дошкільному закладі було проведено  свято сміху та здоров'я «Клоуни в садок прийшли і смішинку принесли». В проведенні свята активну участь взяли музичний керівник закладу Бирко І.О. та вихователь Бондар Ю.О. Свято подарувало дітям масу позитивних емоцій, дало змогу перевірити свої фізичні можливості, ще раз і ще раз пересвідчитись у необхідності займатись фізичною культурою і спортом.

Святкування Дня захисту дітей

             

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії.

Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними.

 

  1 червня 2016 року до Дня захисту дітей в  дошкільному закладі відбулося чарівне свято « День бантика »

 Ведуча запросила дітей у подорож до країни казок, де на них чекав чарівний герой « Бантик »  та приємні сюрпризи від Літечка.

 

Ведуча разом зі своїм помічником провела конкурси, завдання-сюрпризи, ігри з бантиками. 

Між конкурсами та іграми вставляються музичні номери за вибором музичного керівника: таночок з іграшками; парний танок; дитячі пісні, вірші про бантика, та права дітей …

Наприкінці свята жюрі вибрали переможців за номінаціями та нагородили призами:

·        «Міс Бантик»

·        «Містер Бантик»

·        «Найкумедніший бантик»

·        «Найбільший бантик»

·        «Найдивовижніший бантик»

·        «Найвеселіший бантик»

·        «Найменший бантик»

Всі дітей « Бантик » пригостив солодощами у вигляді бантиків.

 День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Випускне свято

Як щвидко плине час! Ось і стали дорослішими наші діти - час проводжати іх до школи.Сьогодні,справжній бал!Радісно бачити усміхнені обличчя випускників  та їх батьків та сумно розлучатися з дітками,які за ці роки стали вже рідними! Тож бажаємо,щоб у кожного сьогоднішнього малюка в неминучому дорослому житті обов’язково здійснилась дитяча мрія.

12 квітня – День космонавтики.

    Діти, починаючи з пелюшок, вже прагнуть дізнаватися цей світ і пізнавати все нове для них і незвідане. Вони сприймають інформацію на всіх рівнях сприйняття, з самого початку це тактильний шлях, потім сильніше розвивається слух і зір. Таким чином, дитині треба все побачити, почути і помацати, а в деяких випадках ще й спробувати на смак. У дошкільному віці діти при адекватному розвитку і соціальної адаптованості мають вже досить багато знань і навичок, однак їм притаманна безмежна тяга до нових знань. Якщо це не припиняти, а навпаки, розвивати і підтримувати, то дитина з віком перетвориться на розвинену, гармонійну і непересічну особистість.Саме з цього, вже в дошкільному віці необхідно давати дітям якомога більше інформації не тільки про те, що вони бачать і можуть помацати, а й про те, що існує у всесвіті, розповідати їм про закони всесвіту і різних явищах.12 квітня в старшій групі вихователем Бордюжа М.А. було проведено   бесіди з дітьми про  те, що 12 квітня 1961 року,  Юрій Олексійович Гагарін на космічному кораблі «Схід» уперше облетів Землю. Для дітей були організовані розповіді про  подорож у далекій безкрайній космічний простір.Це значно розширює  кругозір дітей і збагачує їх новими знаннями про космос. До того ж, дізнавшись про те, що дорослі теж чогось не знають, а тільки можуть припускати, дає дітям переваги, вони відчувають себе дорослішими і розумнішими.Практично всі діти схильні фантазувати і придумувати власні світи, невідомих науці тварин та істот з інших планет, тому їм завжди цікаво дізнатися про існування інших планет, крім Землі, і про таємниці які вони приховують.

Зі святом весни! 04.03.2016

Теплий промінь березневий
Розбудив дзвінку весну
Ароматом квітів перших
День святковий огорнув
Він вітання наші щирі
Передасть всім мамам милим
Щоб жили в добрі і мирі
Щоб здійснились їхні мрії
Щоб коханими були
Щоб у радості цвіли!
Вихователі та діти  дошкільного навчального закладу «Росинка» привітали мам зі святом 8 Березня. Вони запросили їх на «Весняний концерт». Підготували і показали презентацію- привітання «Зі святом весни!», подарували чарівні вазочки  з пролісками. Діти співали , танцювали, розповідали вірші. 
Мамам створили весняний,святковий і радісний настрій! 

Святкування Нового року!

Новорічне свято  – яскрава та радісна подія  в житті дітей дошкільного віку. Святкова атмосфера, краса оформлення приміщень, вміло підібраний репертуар – все це важливі фактори естетичного виховання. Участь дітей у співах, іграх, таночках зміцнює і розвиває дитячий організм, поліпшує координацію рухів.   24.12.2015  року  в дошкільному закладі пройшли  святкові новорічні  ранки . По закінченню свята діти отримали подарунки від Діда Мороза.  Свята та розваги, які проводяться в дитячому садку дають малятам велику втіху та радість.

КОНКУРС «Найкраща ялинкова прикраса»

Дошкільний навчальний заклад бере участь у конкурсі на найкращу ялинкову прикрасу.

Шановні батьки просимо вас  брати участь у голосуванні. підтримайте своїх дітей.

На сайті  за посиланням: https://www.facebook.com/rafatazin/ до 28 грудня 2015;

Методообєднання різновікових груп

Відповідно до  плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Монастирищенської райдержадміністрації  20 листопада 2015 року на базі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Росинка»  Сатанівської сільської ради відбулося засідання районного методичного об’єднання для вихователів ДНЗ та НВК з проблеми «Організація комунікативно-мовленнєвої діяльності дошкільнят на засадах дитиноцентризму.» (завідувач  Пруненко О.В)


Дитинство – найважливіший період людського   життя,  не підготовка до майбутнього, а справжнє,  яскраве, самобутнє неповторне життя….

                                                                                                                              В. О. Сухомлинський

 

На початку роботи керівник методоб’єднання  Пруненко О.В. детально розкрила питання з організації комунікативно-мовленнєвої діяльності дошкільнят на засадах дитиноцентризму  , провела анкетування для виявлення  недоліків та перспектив у роботі з дітьми.                

Вихователь різновікової групи Бордюжа М.А. провела заняття за принципом сучасної дошкільної освіти - дитиноцентризму на тему «Права свої знай, обов'язки не забувай», з метою  розвитку у дітей мовленнєвої компетентності, розуміння лексичних значень, граматичних категорій, формування уявлень про права дитини. Слухачі методоб’єднання проаналізували заняття з точки зору досягнення мети і виконання поставлених завдань.

Фестиваль «Гармонія руху»

З  09 по 13 листопада 2015р. у ДНЗ ( ясла-садок)  «Росинка»

Сатанівської сільської ради проведено фестиваль «Гармонія руху».


         Метою проведення  фестивалю «Гармонія руху» є збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку, активізація роботи у фізкультурно-оздоровчому напрямі.

Понеділок ( 09.11.) « Ходить гарбуз по городу ». 

Розвиваючи в дітей гармонію рухів ми не забуваємо про музичну гру-драматизацію. Це унікальний по своїм розвиваючим можливостям вид дитячої діяльності. Він поєднує в собі музичні рухи, співи, художнє  слово, міміку і пантоміміку,  підкоряючи їх головній задачі – створення художнього образу.

Вівторок ( 10.11.) «Біжи, присідай, стрибай, про здоров’я пам’ятай!», - день фізкультурних розваг, конкурсів, естафет.

Середа (11.11.) в дошкільному закладі пройшла під гаслом: «Гартуємо тіло і дух через свіже повітря і рух» - пішохідний перехід до  лісу.

Четвер (12.11) став Днем тетралізації з оптимістичним гаслом: «Хочу бути я здоровим!». 

П’ятниця (13.11) «Веселитись, танцювати – краси і здоров’я набиратись».


Відзначення Дня українського козацтва в ДНЗ « Росинка»Сатанівської сільської ради

З метою виховання патріотичних почуттів, зацікавленості дітей до минулого свого народу, правильного ставлення  до своєї історії 13 жовтня в ДНЗ «Росинка» Сатанівської сільської ради відбулося відзначення Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Педагоги ознайомили  дошкільнят ще з однією сторінкою історії славного українського козацтва. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять Героїв України. Вихованці старшої групи  читали вірші про Покрову, розповідали  прислів’я. 


Міжнародний день миру

З ініціативи Генеральної Асамблеї ООН 21 вересня відмічається День миру. 

Мир для маленьких вихованців ДНЗ  «Росинка» Сатанівської сільської ради починається з привітної посмішки, теплоти та доброзичливості педагогів, відчуття безпеки і комфорту, яким вони щоденно оточені в дитячому садку. Тому й зростають наші діточки, наче квіточки.

21 вересня в дошкільному закладі пройшла символічна хода миру, де взявшись за руки діти приєднали свої зусилля до збереження миру.

Загальний таночок дружби об’єднав маленьких вихованців у чудовому прагненні до доброти, толерантності, вміння дружити і співпереживати.

Символічні голуби миру, що злетіли з маленьких долонь понесли дитячі мрії про чисте небо, ясне сонце, про бажання гратись, радіти, мати добрих друзів. А вони є у кожного малюка в «Росинці». Надійні добрі друзі, з якими можна і таночок завести, і іграшкою поділитись та просто обійнятись.

Щоденною працею педагоги закладу створюють для дітей всі умови для щасливого та безпечного дитинства. 


Екскурсія до ЗД Вокзалу

12 травня в дошкільному закладі відбулася екскурсія до ЗД Вокзалу с Сатанівка. Піший перехід малята пройшли через ліс, вихователь звернула увагу на назву дерев.

Групу  зустріла чергова вокзалу Мусіч Олена Володимирівна.

Виховтель, Мая Аксентіївна, ознайомила дітей із спеціальними приміщеннями залізничнодорожнього вокзалу , залом очікування, квитковою касою, диспетчерською, залізничною платформою.

Відвідали також біля залізничнодорожнього вокзалу памятник, загиблим воїнам у I-II світову війну.

Діти були задоволенні екскурсією, у них був піднесений настрій, вони розповідали про цю подію своїм батькам і друзям.

День захисту дітей.

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту

дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними.

2 червня 2015 року до Дня захисту дітей в закладі відбулося свято

"Добро починається з посмішки!"

Педагоги ДНЗ разом з вихованцями підготували концерт, проведено конкурс малюнка на асфальті "Дитячий вернісаж". Ведуча свята

( вихователь Бордюжа М.А.) провела з дітьми цікаві ігри, загадувала загадки, співали пісні; діти - розповідали вірші про права дітей.

У гостях у малят побували : кумедний клоун Веселун ( завідувач  Пруненко О.В.) та його помічниця Учениця ( вихователь Бондар Ю.О.) вони провели веселі ігрові естафети.

На свято завітали  гості із районної організації політичної партії

« Удар », привітали діток із святом та подарували іграшки, спортивний інвентар.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни

Випуск 2015

От і настав той день, якого чекали ми всі-і дорослі, і діти-- випускний у дитячому садку-перший крок дитини у доросле життя.

21 травня у ДНЗ  «Росинка» відбувся випуск дітей до школи. Свято проведено на високому методичному рівні. Діти подарували батькам та вихователям незабутнє свято.

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей - усмішки.

Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті

Під урочисту музику діти входять до святкової зали.

І ось перші звуки прощального вальсу.

І незабутнім було те, що діти загадуючи бажання, переступили поріг дорослого життя через ворота українського рушника.

Найкращим школярам майбутнім

Ми зичимо щастя і добра

Вже школа на вас чекає,

Де пахнуть новенькі книжки,

Садочок Вас проводжє,

Щастм, Вам любі, щасти!Методичне об’єднання вихователів різновікових груп

На виконання плану роботи Монастирищенського відділу освіти 24 квітня  2015 року на базі дошкільного навчального закладу ( ясла-садок ) «Росинка» Сатанівської сільської ради (завідувач Пруненко ОВ.) відбулося чергове районне методобєднання вихователів різновікових груп з проблеми               «Емоційного - ціннісного розвитку дошкільника".

"Узгоджене функціонування двох систем – емоційної сфери та інтелекту в тісній єдності може забезпечити успішність будь – яких форм діяльності" зазначили Л.С. Виготський і О.В. Запорожець. Саме ці слова спонукають вихователів до пошуку нових розвязань проблеми та активізації освітньо-виховного процесу.

На початку роботи керівник методобєднання ( Пруненко О.В.) детально розкрила питання з формування емоційного досвіду дошкільника засобами ціннісного розвитку. Провела анкетування заданій темі, та виявили недоліки котрі потрібно й надалі долати у роботі з дітьми.                 

Вихователь різновікової групи Бордюжа М.А. зі своїми вихованцями провела заняття з емоційно-ціннісного розвитку « Все починається з добра», метою якого було розвивати у дітей мовленнєву компетентність, психологічну базу для мовлення ( уважність, сприйняття, пам'ять, мислення) розуміння лексичних значень; граматичних категорій, ейдетичних здібностей; формувати уявлення  дітей про моральні якості людини. Після заняття, провела самоаналіз.

 Члени методобєднання за круглим столом проаналізували заняття та висловили свої думки, вказавши на високий рівень побаченого.

 Керівник методоб’єднання підвела підсумки засідання, звернула увагу на певні проблеми в організації освітньо-виховного процесу в різновікових групах та шляхи їх вирішення.        

Свято радості, любові, посмішок і тепла

5 березня пройшли свята присвячені Міжнародному жіночому дню – 8 Березня. Діти вітали своїх любих матусь, турботливих бабусь, сестричок веселими піснями, жартівливими таночками. Вихованці красномовно декламували вірші, весело співали пісень, артистично виконували інсценівки та майстерно танцювали, приємно вражаючи своїх батьків наявними талантами. Заходи супроводжувалися віршованими виступами вихованців, які поетично дякували своїм матерям, бабусям за любов, підтримку та дбайливість. Проводились ігри з дітьми, з батьками: мамами, татами, бабусями. А ще дарували різноманітні подарунки, зроблені власними руками від щирого серця.

Виставка квітів, дарів осені "Зарум'янила осінь калину"

Вже традиційно, щороку, дошкільнята нашого садка створюють виставку квітів та відвідують шкільне свято  осінього урожаю. Цього року дуже майстерно підійшли до цієї справи школярі молодших класів, все було в українському стилі. Було чим полюбоватись.


1 вересня - День Знань

                    Вересень – початок навчального року не тільки у школах, але й у дошкільних навчальних закладах. Він ясним промінчиком постукав у вікна всіх вихованців, запрошуючи їх до дитячого садочка.

1 вересня Країна Знань ДНЗ знову гостинно відкрила свої двері для малят. Новий навчальний рік розпочався святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, танком золотистого падолисту і веселими дитячими посмішками.

День знань у дитячому садочку «Росинка» пройшов під патріотичним гаслом «Україна – єдина країна». Вшановуючи традиції українського народу, його духовні цінності, виявляючи повагу до своєї нації, педагоги, діти  прийшли на свято у яскравих вишиванках. Усі радо вітали один одного з початком нового навчального року.

Всеукраїнський фестиваль дитячого театрального мистецтва

На виконання Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року Міністерство освіти і науки оголосило проведення з 1 листопада 2013 року по 1 квітня 2014 року Всеукраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва за участю вихованців дошкільних навчальних закладів. Фестиваль проводиться з метою активізації творчого потенціалу, виявлення та розвитку талановитих дітей дошкільного віку.

 

Театральне мистецтво близьке та зрозуміле для дітей, адже в його основі лежить гра. При цьому театр допомагає вирішити багато актуальних проблем педагогіки та психології, пов’язаних із художньою освітою та вихованням дітей;  формуванням естетичного смаку; моральним вихованням; розвитком комунікативних якостей особистості; вихованням волі, розвитком пам’яті, уяви, ініціативності, фантазії, мови; створенням позитивного емоційного настрою, зняттям напруження, вирішенням конфліктних ситуацій через гру тощо. 

Заходи до проведення

Всеукраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва

в дошкільному навчальному заклді (ясла-садок) " Росинка"

. Пальчиковий театр, Казка: " Колобок"

. Ляльковий театр, Казка: " Теремок"

. Сюжетно-рольова гра "Сім'я"

. Театр повітряних кульок " Веселі танцюристи"

. Музично- тетралізоване дійство " Ріпка"

Витяг із наказу : відділу освіти Монастирищенської РДА

 

Про підсумки проведення І етапу "Всеукраїнського фестивалю 

дитячого театрального мистецтва" від 27 березня 2014 р. №67

 

 

.......За підсумками розгляду поданих матеріалів, матеріал про перебіг фестивального тижня в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) загального розвитку «Росинка» Сатанівської сільської ради (завідувачПруненко Олена Володимирівна) направляється для участі в обласному етапі конкурсу.

 

Враховуючи вищезазначене,

 

 

 

НАКАЗУЮ:

 

 

 

1. Визнати переможцем І етапу Конкурсу дошкільний  навчальний заклад (ясла-садок) загального розвитку «Росинка» Сатанівської сільської ради (завідувачПруненко О. В.).............

 

 

Новий рік у дитячому садку

Новий рік – найчарівніше і найочікуваніше свято. Його однаково люблять і діти, і дорослі. У цей день відбуваються дива, здійснюються найсміливіші мрії та найзаповітніші бажання. Сміх, подарунки і гарний настрій гарантовані кожному. Напередодні свята Нового року в Сатанівському дошкільному навчальному закладі йшла кропітка робота - діти за допомогою вихователів готували прикраси для святкової зали та групи, вчили слова пісень та віршів, запам'ятовували рухи таночків, а батьки майстрували найрізноманітніші костюми для своїх улюблених маленьких артистів. І ось ці довгоочікувані святкові дні настали. До дитячого садочка завітали Снігурочка та Дід Мороз. Усі присутні були задоволені від свята, а особливо дітвора, яка отримала від Дідуся Мороза новорічні подарунки.

ДОШКІЛЬНЯТКО

друзі сайту

sadkolobok.at.ua
Все для детей
счетчик посещений

Цікаві матеріали